به نام خدا

پيشنهاداتي براي طرح «شبكه آزادگان و احرار عالم»

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: دي ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
در سه سرفصل اصلي؛ دقت در هدف‌گذاري، راهبردها و يافتن ايده اصلي، نظم يافته است.
بيداري اسلامي كه آغاز شد، بسياري از مراكز و مؤسسات هم بيدار شدند، مجموعه‌هاي فرهنگي كه پيوسته در تلاش براي ياري به نهضت‌هاي آزادي‌بخش در جهان هستند.
يكي از اين مؤسسات طرحي را ارسال كرد كه بررسي و ارزشيابي شود؛ طرحي براي توليد يك شبكه انساني بر بستر اينترنت كه آزادگان و احرار عالم را به هم مرتبط و متصل كند، تا قادر به تجميع توان خود باشند كه در برابر ظلم جهاني قدرت ايستادگي يابند.
طرح به نظرم رسيد كاستي‌هايي دارد. آن‌چه در انديشه‌ام خطور كرد، در اين دو صفحه نوشتم و تقديم كردم به دوستان. ديگر از مابعد آن مطلع نيستم و شايد هرگز هم خبردار نشوم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۱۷ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN