به نام خدا

پيشنهادات سايت پارسابوك

نوع نوشته: طرح سايت
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: آذر ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
عناويني كه در اين جزوه مي‌بينيد: تغييرات پيشنهادي با لحاظ امكانات فعلي سايت، تغييرات كوچك پيشنهادي در ابزارهاي سايت، محتواهاي پيشنهادي براي توليد و قرارگيري در سايت.
در انتها نيز يك نماي شماتيك از صفحه اول پيشنهادي براي سايت ترسيم شده با عنوان: ظاهر پيشنهادي براي سايت.
پس از ۹ سال دوباره سري به پارسا زدم و در جلسه‌اي شركت جستم. دوستي كه قبلاً در معاونت اطلاع‌رساني فعاليت مي‌كرد، مدير بود و از بنده خواست سايت جديدي كه طراحي كرده‌اند را ببينم. يك CMS جديد نوشته بودند كه صفحات آن قابل توسعه بود و متن و اطلاعات در آن قرار بود به سادگي قرار گيرد. خواستند ايراداتش را فهرست كنم و كار ارزيابي آن را به انجام رسانم، تا به برنامه‌نويس بدهند و قراردادشان نهايي شود.
بنده نيز اين نوشته را از همين رو تهيه كردم. بگذريم از اين‌كه اخباري تأييدنشده به دستم رسيد كه انگار پارسا هزينه لازم را به برنامه‌نويس نداده و او هم كار را پيچانده!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۵۶ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN