به نام خدا

بررسي چند سايت مشابه به پارسا

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۰
شش سايت مرتبط با كتاب‌شناسي خارجي: كواستيا، بريتانيكا، كنگره آمريكا، كتابخانه ويرجينيا و آمازون با سايت پارسا مقايسه شده است. لينك‌هاي اصلي و بخش‌هاي هر سايت همراه با تصاويري از آن‌ها شناسايي و فهرست گرديده است. در انتها ۱۵ نكته براي ارتقاء سايت پارسا پيشنهاد شده.
پارسا كارش مأخذشناسي بود و در ميان سايت‌هاي فارسي چندان رقيب و نمونه مشابهي نداشت.
مدير جديد (چهاربار مدير عوض كرد اين مؤسسه) قصد ارتقاء سايتي را داشت كه در زمان مهندس فخري طراحي شده و هسته كدنويسي آن تغيير چنداني نكرده بود در تمام اين سال‌ها. خواستند كه سايت‌هاي خارجي را ببينم و ايده‌هايي براي پارسا بيابم. من هم اين شش سايت را كه معروفيتي داشتند انتخاب كرده، بررسي و تحليل نموده و چيزهايي اجمالي براي پارسا نوشتم.
خيلي اميدي به ارتقاء سايت نداشتم. وضعيت پارسا چندان اميدبخش نبود. سند پيوست در چنين شرايطي تنظيم شده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۲۵۵ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN