به نام خدا

شرح فني سامانه مديريت بانك اطلاعات پويا

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
صورت مسأله در هفت بند ذكر شده است و پس از آن به سراغ نيازهاي اصلي رفته و جاي‌گذاري عناصر اصلي را كه توضيح داده، چهار عنوان اصلي ساختار سازمان، بانك‌هاي اطلاعاتي، رده‌هاي اطلاعات و اطلاعات پايه را نشان داده است. فرم‌ها و فيلدهاي اطلاعات از زيرمجموعه‌هاي بانك‌هاست. فرم اصلي و فيلد اصلي هم بيان شده است. در ادامه از تعريف كاربر، دسترسي‌ها و اطلاعات عمومي ذكري به ميان آمده.
اين شرح فني را پس از نوشتن هسته اصلي و بخش‌هاي پايه نرم‌افزار تنظيم كردم. غير از طرح اوليه آن است. بيشتر براي اين كه توانايي‌هاي نرم‌افزار را معرفي نمايد و امكانات اصلي آن را برشمرد.
البته ريزه‌كاري‌هاي نرم‌افزار در اين شرح فني توضيح داده نشده است، بسياري از خُرده‌كاري‌ها كه بعضي انجام شده و بعضي هم در يك ليست بلندبالا همچنان در سمت راست Desktop نوت‌بوكم قرار دارد تا به مرور انجام شود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۲۶ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:
صلواتچهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN