به نام خدا

آزمون توانايي‌سنجي پايان‌دوره مقدماتي نمايه‌سازي

نوع نوشته: متفرقه
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
پنج سؤال تشريحي است كه براي امتحان پايان دوره طراحي شده است. دوره آموزش تقطيع و نمايه‌زني ده روزه در مشهد مقدّس.
اساتيدي دعوت كرده بودند و طبق پيش‌بيني‌ها قرار بود بنده فقط درباره تحولاتي كه رايانه در نمايه‌سازي و اصطلاح‌نامه‌نويسي ايجاد كرده است سخن بگويم.
امّا تا رسيديم ابلاغ كردند يك دور كامل بايد نمايه را آموزش دهي. لذا از ابتدا شروع كردم و تا پايان، فرصت كم بود، خيلي سريع مرور كرديم سرفصل‌ها را. حدود پنجاه نفر دانشجو و طلبه كه بايد آموزش مي‌ديدند تا بتوانند در پروژه تقطيع و نمايه‌زني «رهيافت» مشاركت نمايند.
آخرين روز گفتند امتحاني گرفته شود. همه اساتيد سؤالاتي طرح كردند و اين هم سهم بنده بود. پاسخ‌ها را هم ضميمه كردم كه چون كليد در تصحيح امتحان به كار گرفته شود، توسط مصحّحين محترم. چون بعد از اتمام اردو در خدمت تيم نبودم كه تصحيح را به انجام رسانم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۲۹ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN