به نام خدا

كاربرگ ثبت ورزش با دستگاه تردميل

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۸۷ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نه فقط براي ثبت كار با تردميل كه فراتر از آن، اطلاعات جنبي را نيز ثبت و ضبط مي‌نمايد. به صورت هفتگي تنظيم شده كه در آخر هر هفته وزن را ثبت كرده و كاهش يا افزايش را نيز نشان دهد.
براي دوش گرفتن پس از ورزش و رعايت رژيم غذايي در آن روز نيز محل نشانه‌گذاري قرار داده شده. مسافت، زمان، سرعت، ورزش مسگري و درازنشست نيز قابل ثبت است.
خانم خانه هوس دستگاه تردميل كرده بودند، دايي‌ها و خاله‌هايشان داشتند و ديده بودند و چشم است ديگر، ببيند مي‌خواهد! هم‌چشمي گريزناپذير شده در اين دوران! خواستند و من هم كه توان مالي نداشتم براي اين دستگاه‌ها كه اگر هم مي‌داشتم اهل اين جنگولك‌بازي‌ها نبودم اصلاً. ولي خُب خودش از ارثيه خانوادگي‌اش خريد و انداخت گوشه خانه.
وقتي ديدم براي استفاده كردن نظم مناسب ندارد، خواستم كمك كنم، گفتم ثبت كن، ديدم نمي‌تواند، اين فرم را از همين رو ساختم و ايشان ديگر در آن ثبت مي‌كرد فعاليت‌هايش را.
منظور اين‌كه مي‌توان براي كوچك‌ترين كارها هم نظم را از طريق شيوه‌ها و متدهاي دقيق به كار بست و به نتايج درخشان رسيد. راندمان را بالا مي‌برد چنين دقت‌هايي.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۶۴ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN