به نام خدا

فرم ثبت طلاق

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: متفرقه
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۸۶ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
يك كاربرگ تك‌صفحه‌اي كه براي ثبت سرپايي و سريع طلاق طراحي شده است و اطلاعات اصلي را به تفكيك مشخص مي‌سازد؛ زمان ايقاع، مشخصات زوج و زوجه، مشخصات شاهد اول و دوم.
خبر نداشتم كه ازدواج و طلاق هر دو جرم محسوب مي‌شود اگر به ثبت محضري نرسد. براي همين كار هم به صد روز حبس كيفري محكوم شدم! ولي خُب آدم اگر قانون مدني كشورش را نخوانده باشد و سه لايحه حمايت از خانواده را نديده، ممكن است دچار چنين اشتباهاتي شود. پس اگر روزي طلاقي را كه خداوند براي مرد، حتي بدون اطلاع زن، جايز و مجاز دانسته، انجام داديد، بدانيد كه كارتان به جاهاي باريك خواهد كشيد و زندان در انتظار شماست! :))
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۷۸ بار
نظر شما را مي‌خوانم. با نوشتن اشتباهات و ايراداتي كه به چشم‌تان آمده، ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN