به نام خدا

كاربرگ سفارش ايده‌پردازي

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: بنيان توسعه پرديسان
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
اين كاربرگ فضايي براي ثبت فهرست داده‌هاي مورد نياز براي ايده‌پردازي و فهرست ارتباط‌هاي ضروري در اختيار مي‌گذارد و از طريق عنوان ايده و كد به ساير كاربرگ‌ها مستند مي‌شود.
فرآيندي كه براي تبديل ايده‌هاي فرهنگي به پروژه‌هاي اقتصادي و سودآور در نظر گرفته بودم، مرحله‌اي داشت با عنوان «ايده‌پردازي». اين اصطلاح را اندكي متفاوت از معنايي كه معمولاً در آن استعمال مي‌شود به كار گرفتم. معناي اين واژه، توليد ايده نيست. كه ما ايده را در اختيار داريم و در اين مرحله حتي ارزيابي هم پايان يافته و كار در مرحله تبديل ايده به پروژه است.
امّا براي توليد پروژه نياز به اطلاعات و ارتباطات است. چه كساني مشتريان بالقوه اين پروژه محسوب مي‌شوند و پيشينه اين‌قبيل پروژه‌ها چگونه بوده است؛ قوت‌ها و ضعف‌ها، پيروزي‌ها و شكست‌ها، كاستي‌ها و زيادي‌ها. خلاصه هر چه بتواند در توليد طرح پروژه مفيد واقع شود.
براي جمع‌آوري چنين اطلاعاتي نياز به سفارش است. سفارشي كه به يك فرد يا گروه خاصّ ارائه شده و آن‌ها موظف به جمع‌آوري اطلاعات مذكور و برقراري ارتباطات مطالبه شده خواهند بود.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۴۱ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:
كاربرگ ايدهدوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
كاربرگ ايدهدوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
به دنبال بررسي نمونه هاي انجام شده هستم.چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1225با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN