به نام خدا

كاربرگ ثبت ايده

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: بنيان توسعه پرديسان
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
وراي شناسنامه ايده كه در انتهاي كاربرگ جايي براي آن در نظر گرفته شده است، عنوان و خلاصه ايده بخش‌هاي اصلي فرم را تشكيل مي‌دهند. محلي براي ثبت كد ايده در بالاترين بخش كاربرگ قرار دارد. در ستون راست كاربرگ نيز فهرست موضوعاتي ثبت شده كه طرح‌كننده ايده بايد در دو سطح فرهنگي و اقتصادي گزينش نمايد و علامت بزند. موضوع اقتصادي به دو زيرفصل توليدي و خدماتي تقسيم شده است.
در گفتگوهايي كه با بنده داشت، دوستي كه مديرعامل شركت مذكور بود، اين بحث طرح شد كه ايده‌هاي فرهنگي با قابليت اقتصادي جمع‌آوري شوند و در صورت امكان فرصتي فراهم گردد براي به مرحله سودآوري رساندن آن ايده‌ها در قالب پروژه‌هايي كاملاً عملياتي. طرح چگونه اقتصادي كردن فعاليت‌هاي فرهنگي را نوشته بودم و براي به اجرا نزديك‌تر شدن كار، اين فرم را ايجاد كردم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۸۶ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:
نياز داشتنشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷
سلام الزامي استچهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸
به دنبال بررسي نمونه هاي انجام شده هستم.چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸
ثبت ايدهسه شنبه ۹ شهريور ۱۴۰۰
سلاميكشنبه ۱۴ شهريور ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN