به نام خدا

كاربرگ ارزيابي ايده

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: بنيان توسعه پرديسان
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
ارزياب با ملاحظه كاربرگ ثبت ايده، نظر كارشناسي خود را در اين كاربرگ ارائه مي‌نمايد.
اين كاربرگ فضايي براي ويرايش عنوان و موضوع ايده، ذكر ويژگي‌هاي مثبت، موانع و چالش‌هاي جدّي و دلايل ارزياب براي پذيرش يا ردّ آن دارد. ارزياب با يك علامت مي‌تواند تأييد يا ردّ شدن ايده را نشان دهد.
همان‌طور كه ثبت ايده در كاربرگ خاصّي ساماندهي شده است، ارزيابي نيز كاربرگ مستقل و مشابهي را نياز دارد. اگرچه مي‌شد ارزيابي را با چند گزينه ساده در ذيل همان كاربرگ ثبت ايده به انجام رساند، امّا نياز به ارائه اطلاعات تفصيلي در هنگام ارزيابي كه مراجعات بعدي به ايده را معنادار و مفيدتر مي‌سازد، الزام آورد كه برگه‌اي مستقل براي اين كار در نظر گرفته شود.
از نظر ظاهري اين فرم نيز كاملاً شبيه فرم سابق است، تفاوت تنها در سرفصل‌هاي ارزيابي است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۵۳ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
جهت اطلاعدوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷
به دنبال بررسي نمونه هاي انجام شده هستم.چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1225با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN