به نام خدا

فرآيند ثبت ايده، تصويب و پردازش تا دستيابي به پروژه اجرايي

نوع نوشته: طرح فرآيند
براي: بنيان توسعه پرديسان
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
يك نمودار ساده تك صفحه‌اي كه از ثبت ايده تا بايگاني آن را اجمالاً نمايش داده است.
طرح ساماندهي ايده‌ها را از سال‌ها پيش در ذهن داشتم. با مركز نصر هم زياد سر اين موضوع گفتگو داشتيم. سايت ثبت ايده سيمافيلم هم مورد توجه‌م بود. اخيراً هم حتي گفتگويي داشتم با چند فرد مختلف درباره نشريه‌اي كه بتواند در تمام موضوعات قابل تصور، در سطح كشور، به جمع‌آوري و ارائه ايده بپردازد.
امّا اولين بار كه توانستم سندي در اين رابطه توليد كنم، چند كاربرگ بود و همين نمودار، در گفتگو با دوستي در همين مؤسسه. قرار بود ايده‌هايي را جمع‌آوري نماييم و به پروژه‌هاي زودبازده تبديل كنيم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۴۱ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:
جالبهيكشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
پژوهششنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷
سبك زندگي.چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1225با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN