به نام خدا

راه‌اندازي نهاد تجميع مقالات حوزوي شيعي

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه سراسر كشور
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
نتيجه مطالعه دو نهاد تجميع و مأخذشناسي مقالات؛ ISI و ISC را در قالب شش بند ارائه نموده‌ام. به عنوان پيشنهادي براي توليد نهاد جديدي براي تجميع مقالات حوزوي شيعي.
اگر آمار جهاني پيشرفت‌هاي علمي ايران روند رو به رشدي را به جهانيان نشان مي‌دهد، نتيجه توجه اخير دانشگاه‌هاي داخل كشور به ثبت مقالات دانشجويان خود در نهادهاي استاندارد و معتبر دنياست.
يكي از همكاران واحدي در مركز مديريت كه با مقالات طلبه‌ها در ارتباط بود مدعي شد مقالات خوبي در حوزه نوشته مي‌شود، ولي جايي ثبت نشده و به مهنيز آمار كشيده نمي‌شود و احصاء نمي‌گردد. چنين شد كه اين وجيزه را تنظيم كردم، در پس بررسي اساسنامه‌هاي آن دو مؤسسه و تمامي سايت‌هاي‌شان و روند فعاليت آن‌ها.
مي‌دانم خيلي مختصر نوشته‌ام و كوتاه، ولي آغاز راه است و ابتدا بايد بر يك آگاهي كوچك توافق حاصل گردد. تا تحصيل مجالي براي بحث سر جزئيّات هنوز راه زيادي در پيش است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۶۷ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN