به نام خدا

عناوين پيشنهادي براي فرم ارزيابي

نوع نوشته: فرم و كاربرگ
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه سراسر كشور
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
شامل عناوين فيلدهايي كه بايد در فرم ارزيابي نمايش داده شوند. همراه با فرمت خروجي گزارش ارزيابي. در صفحه دوم، عناوين گزارش‌هاي پيشنهادي از بانك اطلاعات ذكر شده است.
چندين فرم مختلف داشتند كه هر مراجعه‌كننده‌اي بايد تكميل مي‌كرد. اعزام مبلغ در يكي از معاونت‌هاي وابسته به مركز مديريت. داده بودند در اكسس چيزي براي‌شان تهيه شده بود، جداولي از اطلاعات و فرم‌هاي ورود و ويرايش. فايل اكسس را دادند كه بررسي كنم و بگويم چه گزارش‌هايي از اطلاعات بگيرند كه كارشان راحت راه بيافتد.
از همه مهم‌تر امتيازهايي بود كه به طلبه‌ها مي‌دادند تا در انتخاب فرد مورد نظر بهتر عمل نمايند. اين امتيازها در جداول مختلف بر اساس سوابق و فعاليت‌ها و تحصيلات و چندين داده ديگر ثبت مي‌شد. حالا بايد در يك فرمت نهايي، همه تجميع شده و نمايش داده شود، تا‌ انتخاب آگاهانه صورت گيرد. چند نوع گزارش هم پيشنهاد دادم كه در همان اكسس بسازند.
البته اين اتفاق نيافتاد، زيرا به زودي متوجه شدند استفاده از اكسس چندان ايده مناسبي نيست و آمدند روي همان PDM كار كنند؛ سامانه مديريت اطلاعات پويا. يك نسخه در شبكه داخلي‌شان نصب كردم و آموزش دادم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۸۷ بار
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
به دنبال بررسي نمونه هاي انجام شده هستم.چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN