به نام خدا

پاسخ به ارزيابي مقاله تحليلي روش‌شناسي ارزشي علوم

نوع نوشته: متفرقه
براي: دفتر فرهنگستان علوم اسلامي
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۶
بر اساس ساختار استانداردي كه در همايش تحوّل در علوم انساني تدبير شده، ارزيابي مقاله ما ارائه شده است. پاسخي كه به ارزيابي داده شده، با رنگ قرمز در ذيل هر بخش ذكر شده.
در قاموس زندگي‌ام سابقه نداشت چنين كاري، اين‌كه براي شركت در يك همايش مقاله بنويسم. اصلاً در تفكرم نبود، در مسير كار و تجربه‌ام. سير تحصيلي ما به‌گونه‌اي بود كه تحريك‌مان نمي‌كرد به نگارش مقاله براي اين و آن.
البته آن‌چيزهايي كه در ابتداي طرح‌هايم مي‌نوشتم گاهي قابل تشبيه به مقاله بود. يادم هست در جلسه بررسي يكي از طرح‌ها در فلان مركز، عضو شوراي مديران‌شان تذكري به‌جا داد: «مقدمه اين طرح را مي‌شود به عنوان يك مقاله مستقل منتشر كرد!».
اين‌بار امّا همايش از خودمان بود. دوستان فرهنگستان اقدامي نوين انجام داده و فضايي نو گشوده بودند. نمي‌شد از كنار آن ساده بگذرم. فرصتي كه قابل صرف‌نظر نمي‌نمود. اين شد كه دست به قلم بردم و نوشتم. البته محتوا از مباحثاتي يك‌ساله بهره گرفت. بحثي كه با يكي از دوستان پژوهشگر داشتيم. آن محصول را در قالب يك مقاله تقديم كرديم به همايش و اين ارزيابي را تحويل‌مان دادند.
چون به نظرم نكاتي آمد، به عنوان پاسخ در ذيل ارزيابي بازپس فرستادم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۴۰ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1246با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN