به نام خدا

طرح توليد نرم‌افزار شبكه‌اي بانك اطلاعات پژوهشگران زن

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۸۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
مشخصات كلّي، مشخصات بانك اطلاعات، مشخصات صفحات دسترسي و توضيحات تمام بخش‌هاي اين نوشته را شامل مي‌شود.
در بخش مشخصات بانك اطلاعات نام تمامي جداول اطلاعاتي، عنوان فيلدها و نوع و اندازه هر يك مشخص شده است. روابط ميان جداول نيز وجود دارد.
در آغاز كار توليد بانك‌هاي اطلاعاتي مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران، بنا شد چهار برنامه‌نويس را آموزش دهم كه مسلّط به Html و ASP و طبيعتاً SQL Server شوند، تا تيم برنامه‌نويسان ما شكل گيرد. برنامه‌نويسان بالفعل كم‌تر از انگشتان دست بود و آنان نيز هر يك در جايي مشغول، اين بهترين روش ممكن بود. امّا نظر بنده بر اين قرار گرفته كه هيچگاه كار Temp را نمي‌پذيرم. اين‌كه در مراحل آموزش وقت خود را با نوشتن برنامه‌هاي بي‌سود تلف نماييم. هميشه در دوره‌هاي آموزشي اصرار بر انجام يك پروژه واقعي و مفيد دارم. اينجا نيز چهار پروژه كامل تعريف كردم كه اين يكي از آن‌ها بود. مستندسازي كامل نرم‌افزار در اين نوشته آمده كه برنامه‌نويس كار خود را بر اساس آن انجام مي‌داد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۶۵۰ بار
خود واقعي را تنها در آينه مي‌توان ديد، آينه باشيد و اشتباهاتم را ذيلاً متذکّر شويد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN