به نام خدا

پرده‌نگار معرفي مسابقات علمي سازماني

نوع نوشته: بروشور و معرفي
براي: مؤسسه گفتگوي سازماني
تاريخ نگارش: تير ۱۳۸۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲۰
تعدادي اسلايد است در قالب يك پرده‌نگار (فايل پاورپوينت) در تبيين شيوه برگزاري گفتگوي علمي جوانان كه براي ارائه به مدارس آموزش و پرورش تنظيم شده است.
يكي از دوستان مؤسسه‌اي تشكيل داد كه بر مبناي شيوه استاد حسيني(ره) مسابقات علمي دانش‌آموزان مدارس را سامان دهد. آسيدمنيرالدين روشي براي دستيابي به مناظره‌هاي علمي تأسيس كرده بود كه بر مبناي آن، يك هيئت علمي هر مناظره را مديريت و قضاوت مي‌كرد.
يكي از برادران دفتر بر همين اساس مؤسسه‌اي را در قالب NGO بنا نهاد و براي هيئت مؤسّس از بنده نيز دعوت كرد. پس از انگشت‌نگاري و اداره ثبت و اين مقدمات، بنده نيز عضو هيئت مؤسّس شدم و در بخشي از كار، ايشان اين اَسناد را در اختيار بنده قرار داد تا به صورت پرده‌نگار تهيه كنم.
پس از مدتي ديگر خبري از فعاليت‌هاي ايشان نيافتم و اكنون هم نمي‌دانم كار اين مؤسسه به كجا رسيده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۶۴ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:
عاليسه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
به دنبال اين مطلب بودمسه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN