به نام خدا

عذر از ادامه همكاري و پيشنهاد مدير فني

نوع نوشته: متفرقه
براي: دفتر مطالعات و تحقيقات زنان
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۸۲ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
دست‌نوشته مختصري است كه نه تنها عذر از پذيرش مديريت فني دفتر است كه پس از يك نقد، پيشنهادي را هم به همراه دارد. نقد اين است: نمي‌توان مدير فني و مدير سايتي پيدا كرد كه متخصص در مسائل زنان باشد!
سال‌ها با دفتر همكاري داشتم، امّا به تازگي مسئول جديدي براي اطلاع‌رساني منصوب شد و ايشان نظرش اين بود كه بنده مسئوليت مدير فني را بر عهده بگيرم. امّا چون نظرم اين بود كه همكاري‌ام بدون سمت رسمي و الزام به حضور ساعتي مشخص در محل كار باشد، نپذيرفتم.
از ابتدايي كه كار فني و نرم‌افزاري را در اين قبيل مؤسسات حوزوي آغازيدم، بنايم بر اين بود كه «درس» هميشه اولويت داشته باشد بر «كار». الحمدلله هم تا حدّ زيادي اين طور بوده است. مراقبت كردم تعهدي ندهم كه به درس و مطالعه لطمه بزند. اين عذرنامه نيز چنين هدفي را دنبال مي‌كند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۱۰ بار
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN