به نام خدا

انتقاد مدير امور عمومي به مكانيزم پيشنهادي

نوع نوشته: متفرقه
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: آبان ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
متن اين است: «متأسفانه عدم اطلاع آقاي موشح از ضوابط و تعهدات سازمان و همچنين ايده‌هاي ايشان در فضايي خارج از كره زمين باعث شده است چنين نظراتي را ارائه نمايند همانطور كه جنابعالي مستحضريد اين مركز داراي شوراي طرح و برنامه و شوراي نيروي انساني و شوراي اجرايي مي‌باشد و فكر مي‌كنم در اعضاء شوراهاي مذكور حداقل عقل و حداقل دين را قبول داشته باشيم و همانطور كه مستحضريد جهت حل مشكل پرسنل پس از بررسيهاي مختلف توانستيم مصوبات را عملي سازيم لذا پيشنهاد مي‌نمايم يا كليه موارد از طريق جنابعالي ارسال گردد و يا اينكه ترتيبي اتخاذ نماييد تا آقاي موشح به عنوان مدافع بيت‌المال و حقوق پرسنل جايگزين شوراهاي طرح و برنامه و شوراي نيروي انساني گردد. در پايان متذكر مي‌شود در شأن يك روحاني نيست كه مديران ارشد اين مركز را مورد ناسزا قرار دهد. ضمناً از لحاظ چارت سازماني ايشان مسئول مي‌باشد نه مدير لطفاً متذكر شويد در مكاتبات عنوان مدير فني را مرقوم نفرمايند. مدير امور عمومي مركز. رونوشت: رياست محترم مركز جهت استحضار، قائم مقام محترم مركز جهت استحضار، [مسئول اداري] درج در پرونده ايشان».
واقعاً مگر چه نوشته شده بود در طرح پيشنهادي مكانيزم پرداخت حقوق نيروهاي فني؟! متن آن در همين سايت نوشته‌ها قرار دارد. چند روش مختلف را معرفي كرده و خلاف شرع بودن آن‌ها را متذكر شده و نواقص و كمبودهايشان را گفتم. در نهايت روشي را كه خلاف قانون و شرع در آن نباشد پيشنهاد كردم. ايشان خيلي ناراحت شد. حتي نامه‌اي كه طرح را پيوست آن كردم صفحه دوم همين نوشته گذاشتم كه ببينيد. ايشان براي اين‌كه اوج اعتراض خود را ابراز نمايد روي صفحه اول طرح نوشته است و از برگه ديگري استفاده نفرمودند. اين نتيجه اعتراض به ظلمي است كه در بسياري از مؤسساتي كه مي‌شناسيم به نيروهاي انساني مي‌شود. براي فرار از قوانين اداره كار چه نادرستي‌ها كه نمي‌كنند و در نهايت نيز دست بالا مي‌گيرند كه نيرو مي‌خواست قبول نكند، مجبورش كه نكرده بوديم! خدا رحم كند به ما و از اين بدي‌ها نجات‌مان دهد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۵۷ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN