به نام خدا

نمونه‌اي از درخواست صدور حكم براي نيروهاي فني

نوع نوشته: متفرقه
براي: مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱
سمتي براي فردي در نظر گرفته شده و از مدير مافوق درخواست گرديده براي او حكم مسئوليت ثبت كند. مسئوليت‌هايي كه متوجه اين فرد خواهد بود نيز در ۱۲ بند ذكر شده است.
غالباً حكم‌هاي اداري فارغ از شرح وظايف نوشته شده و به چند گزاره تشريفاتي اكتفا مي‌گردد. البته نيّت هم درست است، چون فرض بر استفاده از شرح وظايف است كه بايد در تمامي ادارات و سازمان‌ها براي تمامي مسئوليت‌ها باشد چنين سندي. امّا اگر شرح وظايف كاملي در كار نباشد خوب است كه حكم با فهرست دقيق مسئوليت‌ها همراه باشد. حتي شرح وظايف هم باشد، حكم مسئوليت چيزي است نشاط‌آور، خوب است با ذكر تفصيلي مسئوليت‌ها كاري كرد كه هم تنبّهي باشد براي فرد و هم از شيريني زياد آن دل‌زده نشود! يه كم تلخي نياز دارد خُب، تا مثل شكلات، شيريني آن با يك تلخي اندك در انتهاي كام به تعادل رسد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۸۰ بار
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN