به نام خدا

طرح پيشنهادي استفاده از خدمات اينترنتي بانكي

نوع نوشته: طرح سايت
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه سراسر كشور
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۷
پس از بيان مقدمه‌اي در توصيف طرح، ضرورت بهره‌برداري از خدمات بانكي الكترونيكي و اينترنتي در ارائه خدمات به طلاّب عزيز، بيان شده است. پس از بيان هشت هدف، راهكار عملياتي در قالب پنج مرحله تبيين گشته و در نهايت گام سوّم به مديران واگذار شده است، تا تصويب نمايند و فرآيند آغاز شود.
يكي از دوستان اصرار به استفاده از خدمات بانكداري اينترنتي داشت و از مخالفت مديران نگران، خواست چيزي بنويسم كه ايشان را قانع كند. من هم لجام از جريان سيّال ذهن گشودم و رهايش كردم تا مسيري را برود كه گمان مي‌كردم مي‌تواند مديران را به اين اقدام تحريك كند. البته نمي‌دانم در نهايت چه شد، زيرا خبري نرسيد از موافقت يا مخالفت!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۵۰ بار
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1096با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1068نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN