به نام خدا

طرح توليد نرم‌افزار شبكه‌اي بانك اطلاعات نرم‌افزارهاي اسلامي

نوع نوشته: طرح شبكه داخلي
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۸۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۵
طرح با چند سرفصل اصلي تبيين شده است: ابتدا مشخصات كلّي، سپس مشخصات تفصيلي جداول بانك اطلاعات، مشخصات صفحات دسترسي و در نهايت نيز چند توضيح.
چهار پروژه در نظر گرفتم براي چهار نيروي برنامه‌نويسي كه تحت تعليم بودند. قرار بود با استفاده از DTCهاي InterDev كار را به انجام رسانند. پنج جلسه آموزش تئوري و پنج جلسه عملي، آن‌ها را آماده انجام يك پروژه كامل كرده بود. طرح‌ها را نوشتم و هر كدام به يكي از دوستان. فرم‌ها را هم فرآوري اطلاعات تنظيم كرده و قرار به جمع‌آوري شد، تا با آمده شدن نرم‌افزار تحت شبكه بتوانند ورود كنند. مخلص كلام اين‌كه اين نيز يكي از همان پروژه‌هاست كه به همان سبك هميشگي تنظيم شده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۸۷ بار
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN