به نام خدا

طرح توليد نرم‌افزار شبكه‌اي بانك اطلاعات كتابخانه‌هاي اسلامي

نوع نوشته: طرح شبكه داخلي
براي: مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران
تاريخ نگارش: شهريور ۱۳۸۱ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۶
طرح با چند سرفصل اصلي تبيين شده است: ابتدا مشخصات كلّي، سپس مشخصات تفصيلي جداول بانك اطلاعات، مشخصات صفحات دسترسي و در نهايت نيز چند توضيح.
چهار پروژه در نظر گرفتم براي چهار نيروي برنامه‌نويسي كه تحت تعليم بودند. قرار بود با استفاده از DTCهاي InterDev كار را به انجام رسانند. پنج جلسه آموزش تئوري و پنج جلسه عملي، آن‌ها را آماده انجام يك پروژه كامل كرده بود. طرح‌ها را نوشتم و هر كدام به يكي از دوستان. فرم‌ها را هم فرآوري اطلاعات تنظيم كرده و قرار به جمع‌آوري شد، تا با آمده شدن نرم‌افزار تحت شبكه بتوانند ورود كنند. مخلص كلام اين‌كه اين نيز يكي از همان پروژه‌هاست كه به همان سبك هميشگي تنظيم شده است.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۷۹۱ بار
مطلب را دانلود كرديد؟ خوانديد؟ اشتباه داشت؟ ممنون مي‌شوم اشتباهات آن را برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN