به نام خدا

پيش‌طرح مدرسه علميه «جهان‌گستر»

نوع نوشته: طرح سايت
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۸۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۲
سيستم ثبت نام، كنترل فرم‌ها، ارائه برنامه درسي، خودآزمايي‌ها، امتحانات، آمار فعاليت‌ها، كار روزانه، كتب مرجع، پرسش‌گاه، كتابخانه تخصّصي، گروه‌هاي مباحثاتي، تقويم اسلامي، رويدادهاي تاريخي، اعمال و ادعيه روز، حديث روز، سخنان بزرگان حوزه، معرفي اساتيد و چند عنوان ديگر، همگي به صورت خلاصه توضيح داده شده و طرح را شكل مي‌دهند.
آن زماني كه هنوز بحث e-Learning در كشور ما داغ نشده بود و كسي به اين موضوع فكر نمي‌كرد، از دفتر مرجعي عاليقدر در انگلستان تماس گرفتند كه يكي مي‌خواهيم. طرح‌ها را هم كه مي‌بايست من مي‌نوشتم، پس نوشتم و بافتم و بافتم. ماحصل اين شد كه اينجاست! چون آن موقع‌ها براي خودم نمي‌نوشتم و از طرف يك مؤسسه مي‌نوشتم، لذا كار خيلي استاندارد است و اصلاً به نظرم جذاب نوشته نشده است. يعني طرح است واقعاً، در حالي كه بيشتر سعي مي‌كنم در طرح‌هايم داستان كار را بنويسم، تا طرح فيكس! اين را تجربه كردم كه تفاهم با آن آسان‌تر است، چرا؟ بماند!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۷۱ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:
عنوانسه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN