به نام خدا

طرح مقدماتي پايگاه اطلاع‌رساني مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما

نوع نوشته: طرح سايت
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۲
پنج مرحله براي اجراي اين طرح ذكر شده است: تهيه و آماده‌سازي اطلاعات، طراحي و پياده‌سازي بانك اطلاعات، ورود اطلاعات، طراحي صفحات، گرافيك و برنامه‌نويسي و در نهايت پشتيباني و به روز رساني.
هجده بخش مستقل براي اين سايت پيشنهاد شده است.
همه اين‌ها بعد از مقدمه‌اي دو صفحه‌اي است كه در ابتداي طرح آمده است.
وقتي از مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما در شهر قم براي دريافت طرح سايت به پارسا مراجعه كردند، طبق روال هميشگي كار به بنده واگذار شد و من نيز چون روال هميشگي بدون صرف زمان، همان طرح كليشه‌اي هميشگي را با تغيير عنوان و بعضي سرفصل‌ها تقديمشان كردم و آنان نيز رفتند! البته مدتي بعد، وقتي كه ديگر معاون فني پارسا نبودم، به سراغم آمدند و آن طرح ۳۰۰ صفحه‌اي را برايشان نوشتم!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۳۹ بار
انسان محتاج وعظ است. ترديد نكنيد و هر چه در نظرتان هست را ذيلاً برايم بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN