به نام خدا

طرح مقدماتي پايگاه اطلاع‌رساني مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما

نوع نوشته: طرح سايت
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: دي ۱۳۸۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۲
پنج مرحله براي اجراي اين طرح ذكر شده است: تهيه و آماده‌سازي اطلاعات، طراحي و پياده‌سازي بانك اطلاعات، ورود اطلاعات، طراحي صفحات، گرافيك و برنامه‌نويسي و در نهايت پشتيباني و به روز رساني.
هجده بخش مستقل براي اين سايت پيشنهاد شده است.
همه اين‌ها بعد از مقدمه‌اي دو صفحه‌اي است كه در ابتداي طرح آمده است.
وقتي از مركز پژوهش‌هاي اسلامي صداوسيما در شهر قم براي دريافت طرح سايت به پارسا مراجعه كردند، طبق روال هميشگي كار به بنده واگذار شد و من نيز چون روال هميشگي بدون صرف زمان، همان طرح كليشه‌اي هميشگي را با تغيير عنوان و بعضي سرفصل‌ها تقديمشان كردم و آنان نيز رفتند! البته مدتي بعد، وقتي كه ديگر معاون فني پارسا نبودم، به سراغم آمدند و آن طرح ۳۰۰ صفحه‌اي را برايشان نوشتم!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۵۱۵ بار
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN