به نام خدا

كاركردهاي وبلاگ در تبليغ ديني

نوع نوشته: متفرقه
براي: جامعة المصطفي(ص) العالمية
تاريخ نگارش: مهر ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۶
شش سرفصل اصلي دارد: معرفي وبلاگ، علّت استقبال از وبلاگ، وبلاگ ِ رسانه، شبكه‌هاي اجتماعي، سير تحوّلات سايبر و كاركردهاي تبليغي فضاي سايبر. در نهايت هم بعد از شرح الگوي پيشنهادي براي تبليغ گروهي در اينترنت ۲۵ پيشنهاد ارائه شده است.
بر و بچه‌هاي راهيان نور يك روزي بنده را خواستند. در خصوص آرشيو ديجيتالي فيلم‌هايشان گفتگو كرديم. البته چيزي ننوشتم كه بتوانم اين‌جا بگذارم براي استفاده عموم. شفاهي بود و از Raid مي‌گفتند و بنده كشاندمشان به نوارهاي مغناطيسي. در هر صورت مدتي كه گذشت، تماسي برقرار شد و يكي از دوستاني كه توفيق آشنايي در همان جلسه پيدا كرده بوديم، براي جامعةالمصطفي(ص) دعوت كرد. گفتند معرفي وبلاگ باشد موضوع كار و قضيه اين‌كه نشست‌هايي دارند براي جشنواره طوبايشان. اين متن را براي آن نشست فراهم كرده، در معيّت پرده‌نگار، يك‌ساعتي به گفتگو نشستيم. بعد البته گفتند براي اصفهان و مشهد هم تكرار كنيم كه شد. الگويي كه در اين نوشته پيشنهاد شده، قبلاً در «دين‌پژوه» اجمالاً طراحي شده بود و اين‌جا كاركردي جديد يافته است، فقط همين!
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۶۲۳ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:
اهميت موضوعپنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
پژوهشپنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1252با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN