به نام خدا

طرح مقدماتي معرفي يك شخصيت علمي بر روي اينترنت

نوع نوشته: طرح سايت
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: تير ۱۳۸۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
پس از مقدمه نيم‌صفحه‌اي، چهار مرحله طراحي سايت ذكر شده است و ۲۵ بخش مختلف براي سايت به صورت پيشنهاد طرح شده كه بسياري از آن‌ها مشابه ساير طرح‌هاي سايت است.
از سوي دفتر يكي از بزرگان حوزه تماسي با پارسا گرفته شده بود، تا قيمتي بگيرند و طرحي براي ايجاد يك سايت در معرفي شخصيت علمي معروف خود. مدير پارسا كه كار نوشتن طرح و پيشنهاد قيمت را به بنده سپرد توصيه كرد در نوشتن طرح آن را به صورتي كلّي بنويسيم كه بتوان براي هر شخص ديگري نيز استفاده كرد. در حقيقت قرار نبود نام شخص خاصّي در طرح باشد. مي‌خواستند عمومي باشد، تا هر كس كه مراجعه كرد همان طرح را به او هم بدهيم. اين شد كه طرحي كليشه‌اي به سبك و سياق ساير طرح‌هاي پارسا نوشتم و اين عنوان را بر آن نقش كردم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۸۵۹ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1196با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN