به نام خدا

طرح مقدماتي معرفي يك شخصيت علمي بر روي اينترنت

نوع نوشته: طرح سايت
براي: پايگاه اطلاع‌رساني سراسري اسلامي
تاريخ نگارش: تير ۱۳۸۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
پس از مقدمه نيم‌صفحه‌اي، چهار مرحله طراحي سايت ذكر شده است و ۲۵ بخش مختلف براي سايت به صورت پيشنهاد طرح شده كه بسياري از آن‌ها مشابه ساير طرح‌هاي سايت است.
از سوي دفتر يكي از بزرگان حوزه تماسي با پارسا گرفته شده بود، تا قيمتي بگيرند و طرحي براي ايجاد يك سايت در معرفي شخصيت علمي معروف خود. مدير پارسا كه كار نوشتن طرح و پيشنهاد قيمت را به بنده سپرد توصيه كرد در نوشتن طرح آن را به صورتي كلّي بنويسيم كه بتوان براي هر شخص ديگري نيز استفاده كرد. در حقيقت قرار نبود نام شخص خاصّي در طرح باشد. مي‌خواستند عمومي باشد، تا هر كس كه مراجعه كرد همان طرح را به او هم بدهيم. اين شد كه طرحي كليشه‌اي به سبك و سياق ساير طرح‌هاي پارسا نوشتم و اين عنوان را بر آن نقش كردم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۳۰۱ بار
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN