به نام خدا

دريافت فايل ضميمه

خب، ظاهراً تصميم گرفتيد تا اين فايل را دريافت كنيد. از اين بابت خوشحالم، از اين‌كه آن را شايسته دريافت دانستيد. تنها يك گام ديگر تا دريافت فايل باقي مانده است و آن بيان ديدگاه شماست؛ من بسيار كنجكاوم كه بدانم چه چيزي در توضيحات اين فايل توجه شما را جلب نموده است و به اين تصميم شما منتهي گشته. يعني در يك كلام: چرا مي‌خواهيد اين فايل را دانلود بفرماييد؟
بزرگواري كرده و به زبان شيواي فارسي، چند كلمه‌اي در اين باره برايم بنويسيد. بدانيد كه حتماً اين توضيح شما حقير را ياري مي‌كند كه در فعاليت‌هاي آينده دقّت بيشتري كرده، بهتر و مؤثّرتر عمل نمايم.
پيشاپيش از وقتي كه مبذول مي‌فرماييد سپاسگزارم!

پرده‌نگار معرفي شبكه اطلاع‌رساني مركز

پرده‌نگاري است كه براي افتتاح سايت طراحي شده و براي نمايش بيست دقيقه‌اي در دو بخش نظم يافته است؛ ابتدا رويكردهاي روشي و منطقي در طراحي سايت و در نهايت نمايي از صفحات سايت و معرفي امكانات آن.
۲۵ بهمن‌ماه بود كه عده‌اي از مديران سازمان را دعوت كرده‌اند تا در آمفي‌تئاتر مركز حاضر شده و شاهد افتتاح رسمي سايت باشند. مسئول مركز خواستند كه بنده به معرفي سايت بپردازم. اين پرده‌نگار يا همان پاورپوينت را براي اين منظور تهيه نمودم. چند روز قبل خواستند تا يك‌بار همه مراسم را دمو كنيم. گفتند آن‌چه را كه هفته بعد واقع مي‌شود را يك‌بار ببينيم. بنده رفتم و بيست دقيقه سخن خود را بيان داشتم، ولي مسئول اعتراض كرده و خواستند بخش اول را كه مباحث روشي است حذف كنم و تنها به نمايش نماي سايت بسنده كنم. يك كليپ هم كه قرار به پخش در روز افتتاحيه بود نمايش داده شد و ديديم. ولي نه از سخنراني مسئول خبري بود و نه از دموي ساير برنامه‌ها. گويا فقط بنده اين وسط بايد قبل از افتتاحيه تست مي‌دادم! روز ۲۵ شد. سخنراني مسئول انجام شد و نوبت به بنده رسيد. امّا اطاعت نكردم و تمام آن بحث روشي را كه لازم مي‌دانستم بيان داشتم. نسبت به نبود اطلاعات مناسب و محتواي متناسب نيز اعتراض خود را اعلام كردم. پايين هم كه آمدم استعفاي خود را نوشتم و دادم و مركز را ترك كردم. فكر كن شيري مي‌ساختي كه از درد و رنج آن، بي‌يال و دم و اشكم خواسته‌اندش. چه سود از بودنش؟!

بي‌شک دليلي بوده كه توجه‌ات جلب شده؛ عنوان، تصوير يا توضيحي كه براي اين مطلب آمده، دليل را بنويس و دگمه دانلود را كليك كن.
بررسي براي باراندازي...

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها986طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها75براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها30همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1358با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1354نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN