به نام خدا

دريافت فايل ضميمه

خب، ظاهراً تصميم گرفتيد تا اين فايل را دريافت كنيد. از اين بابت خوشحالم، از اين‌كه آن را شايسته دريافت دانستيد. تنها يك گام ديگر تا دريافت فايل باقي مانده است و آن بيان ديدگاه شماست؛ من بسيار كنجكاوم كه بدانم چه چيزي در توضيحات اين فايل توجه شما را جلب نموده است و به اين تصميم شما منتهي گشته. يعني در يك كلام: چرا مي‌خواهيد اين فايل را دانلود بفرماييد؟
بزرگواري كرده و به زبان شيواي فارسي، چند كلمه‌اي در اين باره برايم بنويسيد. بدانيد كه حتماً اين توضيح شما حقير را ياري مي‌كند كه در فعاليت‌هاي آينده دقّت بيشتري كرده، بهتر و مؤثّرتر عمل نمايم.
پيشاپيش از وقتي كه مبذول مي‌فرماييد سپاسگزارم!

سامانه مديريت اطلاعات پويا

هشت سرفصل اصلي براي آن در نظر گرفته شده است: هدف، ويژگي‌هاي سازماني، ويژگي‌هاي داده‌اي، ويژگي‌هاي فني، امنيت، زيرسامانه‌ها، پشتيباني و زمان و هزينه.
پنج سرفصل اول جنبه مقدمه‌اي دارند براي تشريح آن‌چه نياز است و ضرورت‌هاي كار و سرفصل ششم هم طرح را تبيين مي‌نمايد.
اين طرح ماحصل سال‌ها تحقيق و بررسي و تجربه و كنكاش و مطالعه‌اي است كه در مراكز و مؤسسات گوناگون داشته‌ام و آسيب‌ها و چالش‌ها و مشكلات‌شان را ديده و شنيده‌ام.
با ابزارهاي مديريت بانك اطلاعات بسياري كار كرده‌ام و آشنا هستم، ولي هميشه با خواسته‌هايي مواجه بوده‌ام كه ابزارهاي مرسوم قادر به پاسخگويي نبوده‌اند و نياز به برنامه‌نويسي را ايجاب مي‌نمودند.
ايده‌اي داشتم براي توليد يك نرم‌افزار جامع كه براي هر مركزي قابل استفاده باشد و حداكثر نيازهايي را كه مي‌شناسيم پاسخ دهد. بخش‌هايي ازكار را براي يكي از دوستان تهران انجام داده بودم كه نيازي از سوي معاونت بين‌الملل حوزه اعلام شد. آن بخش را تكميل كردم و در قالب اين طرح تقديم كردم به ايشان.
اين ابزار داراي ده زيرسامانه كلّي است كه البته آن‌چه در اين طرح نگاشته شده، تمام آن ايده نيست. مقداري است كه به كار معاونت مزبور مي‌آمده. ابزار را هم يك نسخه آزمايشي روي اينترنت گذاشتم و بعد هم به يكي دو نهاد ديگر نيز تقديم كردم كه در حال استفاده هستند. اميدوارم بتوانم آن را توسعه دهم و به آن هدفي كه دارد برسانم.

بي‌شک دليلي بوده كه توجه‌ات جلب شده؛ عنوان، تصوير يا توضيحي كه براي اين مطلب آمده، دليل را بنويس و دگمه دانلود را كليك كن.
بررسي براي باراندازي...

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN