به نام خدا

نسخه كامل و نهايي سايت دفتر مطالعات و تحقيقات زنان

سال توليد: ۱۳۸۲ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

مدتي بعد خوش‌شان آمد از سايت‌دار بودن. قرار شد كتاب‌ها و نشريات و مقالات دفتر هم روي نت برود. بخشي داشتند كه ديتايش موجود بود، در فاكس‌پرو؛ كتاب‌شناسي. همه ديتاها را دادند و سايت را ديتابيس‌دار نمودم. بخش ورود اطلاعاتي هم گذاشتم كه بتوانند «نمايه مطبوعات» بسازند. مدتي بسيار فعال بود و هر روز محمدجواد تمام نمايه‌ها را وارد مي‌كرد و اسكن‌شده و موضوع‌دار، بسيار جالب و پركاربرد. همان زمان بود كه يك آگهي ۲۰۰ هزارتوماني هم در سايت ايراني كانادايي «گويا» دادم. هيت سايت حسابي رفت بالا و در دوراني كه كنفرانس پكن+۵ سروصدا كرده بود، دفتر ناگهان حضوري قدرتمند از خود در فضاي رسانه‌اي نشان داد. روزگاري كه معدود نهادهايي بودند كه سايت داشته باشند. روي گزينه «كاربران ويژه» در آخرين بخش منوي سمت راست كليك كنيد، تا به بخش ورود اطلاعات وارد شويد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۲۴ بار

سورس كامل

با asp كلاسيك نوشته شده و اسكريپت‌هاي آن فقط در IE كار مي‌كنند. در صورت عدم اتصال به ديتابيس، مسير فايل mdb بايد اصلاح گردد.
خمپاره به هدف نمي‌خورد، اگر ديده‌بان گراي صحيح ندهد. نظرات شما گراي هدف من است:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1309با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN