به نام خدا

يافتن تصاوير ناقصي كوچك و بزرگ

سال توليد: ۱۳۸۰ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

سايت مؤسسه پارسا از هر كتاب دو نسخه تصوير داشت؛ يكي بزرگ و يكي كوچك. دوستي كه مسئول تصويربرداري از كتاب‌ها بود، وظيفه داشت نسخه‌هاي كوچك را هم بسازد و با يك پيشوند خاص در شاخه‌اي ديگر نگهداري كند. گاهي از دستش در مي‌رفت و تصاوير كوچك كم مي‌آمدند و آن وقت بايد در ميان هزاران فايل، با چشم مي‌گشت تا ناقصي‌ها را پيدا كند.
اين برنامه نشاني دو پوشه را از فايل path.ini مي‌گيرد و فهرست‌برداري مي‌كند. فهرست‌ها را با هم مقايسه كرده و نواقص تصاوير كوچك و بزرگ را به تفكيك نشان مي‌دهد. اين برنامه كمك زيادي به روند اتوماسيون در بخش فني مؤسسه نمود.
برنامه در چارچوب VB۶ نوشته شده است.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۵۸ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۲.۷۱ مگابايت
در نوشتن آن‌چه در ذهن داري ترديد نكن. تك‌تك يادداشت‌ها را شخصاً مي‌خوانم و پند مي‌گيرم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ970با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN