به نام خدا

ابزار مستقل كامنت‌گذاري در سايت

سال توليد: ۱۳۸۴ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

سايت نشريات نهاد نمايندگي را كه طراحي كردم، خواستند ابزاري براي كامنت‌گذاري هم ذيل هر مطلب وجود داشته باشد. چنين شد كه اين ابزار مستقل را با asp كلاسيك نوشتم. زباني كه آن روز در اختيار ما بود.
چرا مي‌گويم مستقل؟ چون يك ديتابيس مستقل دارد و هيچ وابستگي به سايت اصلي ندارد، جز يك كد كه به مطلب مورد نظر در سايت اصلي ارجاع مي‌دهد. من اين ابزار را بعدتر در سايت عماد و امتداد نيز استفاده كردم. براي نصب آن كافيست فايل rate.asp را در قالب يك iframe در صفحه مورد نظر درج نماييم و كد مطلب را با عنوان Art به صورت كوئري به آن پاس كنيم. در اين صورت ابتدا تمام كامنت‌هاي تأييد شده آن كد را نمايش داده و سپس جعبه ارسال كامنت را در اختيار كاربر مي‌گذارد.
صفحات ديگري براي مديريت كامنت‌ها وجود دارد كه در بخش مديريت سايت مي‌تواند قرار داد و استفاده كرد.
اين ابزار با آژاكس كار نمي‌كند، ولي رفتاري مشابه آژاكس دارد و فعاليت‌هاي آن دور از چشم كاربر انجام مي‌شود.
فايل fc.asp شامل تمامي توابع اصلي برنامه است. شاخه Theme نيز حاوي قالب نمايشي ابزار كامنت است كه متن‌ها در اين قالب چيده شده و نمايش داده مي‌شود. فايل db.asp هم محتوي رمز ديتابيس و اطلاعات اصلي اتصال به آن است.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۵۹۵ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۸۶.۷ كيلوبايت
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:
عكسيكشنبه ۱ تير ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1354با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1332نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN