به نام خدا

فهرست‌برداري از سي‌دي

سال توليد: ۱۳۸۰ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

حجم سي‌دي‌هاي مؤسسه زياد شده بود. پيدا كردن نرم‌افزار سخت مي‌شد. دوستان ما وقت زيادي مي‌گذاشتند تا يك نرم‌افزار خاصي را براي نصب پيدا كنند. همان زمان بود كه اين ايده به ذهنم رسيد و اين نرم‌افزار را نوشتم.
ابزار كوچكي‌ست. ساده كار مي‌كند. يك درايور را انتخاب مي‌كني و دگمه را كه بزني، فهرستي از تمام فايل‌ها و پوشه‌هاي داخل آن نمايش مي‌دهد. با اين ابزار توانستيم فهرستي از محتواي تمامي سي‌دي‌ها تهيه نموده و با جستجو در آن، فايل مورد نظر را پيدا كنيم.
البته كه امروز ابزارهاي مفصل‌تري وجود دارد. ولي آن روز نبود، يا در دسترس ما. اين شد كه طراحي كردم، با زبان VB۶ هم هست.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۵۲۲ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۵۱.۴ كيلوبايت
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN