به نام خدا

كنترل تبديل كلمه به ابجد

سال توليد: ۱۳۸۲ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

با زبان VB۶ نوشته‌ام. اولين زبان تحت ويندوزي كه ياد گرفتم، سال ۱۳۷۷. پروژه۲ را كه باز كنيد، يك كنترل است. وقتي از آن خروجي بگيريد،‌ يك فايل OCX در اختيار شما مي‌گذارد كه مي‌توانيد در هر نرم‌افزار ديگري از آن استفاده كنيد، البته ابتدا بايد رجيسترش كنيد در ويندوز. دستور regsvr۳۲ براي اين كار قابل استفاده است. پس از اين كار، پروژه۱ قابل اجرا خواهد بود، زيرا يك كاربرد از همين كنترل اكتيوايكس است.
قصد داشتم پس از بخش تبديل «واژه» به «ابجد» يك بخش ديگر هم بنويسم براي تبديل «ابجد» به «واژه». براي همين قسمت زير كنترل را طراحي كردم. هدفم اين بود كه مجموعه‌اي از كلمات را در نرم‌افزار قرار دهم كه با دادن يك عدد، تركيبي از اين كلمات به كاربر ارائه نمايد. بيشتر هم به هدف كمك به كساني كه در اشعارشان معمولاً از ماده تاريخ استفاده مي‌كنند. ولي ديگر فرصت نشد و اين كار را به پايان نرساندم.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۳۹۷ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۳۷.۷ كيلوبايت
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:
بدنبال يادگيري درباره حروف ابجد بودمچهارشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
انديشگده علم ساجد اللهدوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
سپاسچهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
تبديل ابجد به حروفيكشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹
با پيام مواجه شدميكشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹
از نوع نگرشتان خوشم امدشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN