به نام خدا

نسخه اندرويدي انتخاب نام بر اساس ابجد

سال توليد: ۱۳۹۷ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

در دو سه سال گذشته چند بار تلاش كردم اندرويد را فرا بگيرم؛ كدنويسي آن را. چند بار در مقاطع مختلف هم اديتورهاي كدنويسي آن را نصب كردم و چيزهاي كوچكي نوشتم. ولي انگيزه كافي و شديدي نداشتم تا به اين سمت كشيده شوم.
اصرار كاربراني كه هر چند روز يك‌بار كامنت مي‌گذاشتند در اين پست وبلاگ http://rastan.parsiblog.com/posts/272 كه چرا فقط روي ويندوز كار مي‌كند، به من انگيزه داد. اين‌بار جدّي شدم و كار را با همّت شروع كردم و به پايان رساندم.
اين سورس كامل كدهاي برنامه به زبان جاوا براي كار روي اندرويد است. ولي فقط نسخه دمو. نسخه اصلي را بايد خريداري بفرماييد. به دليل وقت زيادي كه اين كار گرفت و نياز است تا هزينه آن تأمين شود.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۳۸۸ بار

سورس نسخه دمو

حجم فايل: ۱.۷۳ مگابايت
از نوشته‌هاي شما استفاده مي‌كنم و ياد مي‌گيريم. لطفاً ديدگاه خود را بنويسيد:
نامگذاري فرزندشنبه ۳ آذر ۱۳۹۷
اينجانب چون علاقه به برنامه نويسي دارم ميخوام سورس اين برنامه را ببينمدوشنبه ۱۰ دي ۱۳۹۷
تشكرچهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸
اسمجمعه ۵ مهر ۱۳۹۸
اسمجمعه ۵ مهر ۱۳۹۸
كنجكاويچهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
تست و اگر دراضي بودم نسخه كاملشو مي خرميكشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
سپاسچهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
خوب بودنچهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
سيدجان! بي زحمت يه امكاني در نمر افزار بگذاريد كه اسم انتخابي والدين را هم چك بكند كه خوب است يا نه! ممنونچهارشنبه ۲۴ دي ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1238با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1159نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN