به نام خدا

نسخه اندرويدي انتخاب نام بر اساس ابجد

سال توليد: ۱۳۹۷ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

در دو سه سال گذشته چند بار تلاش كردم اندرويد را فرا بگيرم؛ كدنويسي آن را. چند بار در مقاطع مختلف هم اديتورهاي كدنويسي آن را نصب كردم و چيزهاي كوچكي نوشتم. ولي انگيزه كافي و شديدي نداشتم تا به اين سمت كشيده شوم.
اصرار كاربراني كه هر چند روز يك‌بار كامنت مي‌گذاشتند در اين پست وبلاگ http://rastan.parsiblog.com/posts/272 كه چرا فقط روي ويندوز كار مي‌كند، به من انگيزه داد. اين‌بار جدّي شدم و كار را با همّت شروع كردم و به پايان رساندم.
اين سورس كامل كدهاي برنامه به زبان جاوا براي كار روي اندرويد است. ولي فقط نسخه دمو. نسخه اصلي را بايد خريداري بفرماييد. به دليل وقت زيادي كه اين كار گرفت و نياز است تا هزينه آن تأمين شود.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۳ بار

سورس نسخه دمو

حجم فايل: ۱.۷۳ مگابايت
خود واقعي را تنها در آينه مي‌توان ديد، آينه باشيد و اشتباهاتم را ذيلاً متذکّر شويد:
نامگذاري فرزندشنبه ۳ آذر ۱۳۹۷
اينجانب چون علاقه به برنامه نويسي دارم ميخوام سورس اين برنامه را ببينمدوشنبه ۱۰ دي ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ958با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN