به نام خدا

ابزار گرافيكي ويرايش قالب پارسي‌بلاگ

سال توليد: ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

مدير سامانه پارسي‌بلاگ روزي تماس گرفت و پرسيد: آيا كار با جي‌كوئري را بلدي؟ گفتم: نه، ولي ياد مي‌گيرم! خواست يك ابزار براي ويرايش قالب پارسي‌بلاگ بسازم تا بتوان به سادگي بلوك‌هاي اطلاعات را جابه‌جا كرد و به شكل‌هاي مختلفي درآورد.
واقعاً اسم JQuery را تا آن روز نشنيده بودم. كمي مطالعه كردم و ياد گرفتم. اين ابزار را نوشتم و ايميل كردم. صفحه designer.htm را باز كنيد و روي دگمه‌هاي ريز كنار هر عنوان كليك نماييد تا جابه‌جايي جعبه‌ها را مشاهده كنيد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۵۲۵ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۱۳۱ كيلوبايت
ذيلاً آن‌چه قلباً مي‌پنداريد كتباً بنگاريد. حكماً دانستن آن ياري‌گر خواهد بود مرمرا:
جالبهجمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1317با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN