به نام خدا

بوكمارك‌لت پيام‌رسان پارسي‌بلاگ

سال توليد: ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

نمي‌دانم چرا استفاده نشد. كد جالبي بود. مدير سرويس پارسي‌بلاگ خواست تا ابزاري اسكريپتي بنويسم، آن‌قدر كوچك كه در حدّ يك بوكمارك در مرورگر بنشيند. هر وقت كاربر آن را كليك كند، جعبه كوچكي باز مي‌شود و محتواي اصلي صفحه را گرفته، آماده ارسال به پيام‌رسان پارسي‌بلاگ مي‌كند.
ايده اصلي از جناب مدير بود و ايشان راهنمايي كرد. من هم طراحي كردم و دو سه بار ايميل كردم و ايشان ايرادات را فرمودند و اصلاح شد و نهايي گرديد.
صفحه pbml.htm را باز كنيد در مرورگر. نماد پارسي‌بلاگ را بكشيد در نوار علاقه‌مندي‌ها. حالا در هر صفحه از اينترنت كه باشيد، اگر در پارسي‌بلاگ قبلاً لاگين كرده باشيد، مي‌توانيد با يك كليك مطلب را در پيام‌رسان منتشر سازيد. البته قرار بود اين‌طور باشد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۵۱۱ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۳.۵۹ كيلوبايت
همه چيز را همگان دانند. اگر مطلب فوق را مطالعه فرموده‌ايد، نظر خود را بيان نماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1306با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1301نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN