به نام خدا

ماكروهاي MS Word

سال توليد: ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

از سال‌ها پيش ماكروهايي را نوشتم به حسب نياز. سال‌هاست فقط مصرف‌كننده اين‌ها هستم و ديگر كم‌تر نياز به ماكرو پيدا مي‌كنم.
مهم‌ترين آن‌ها ابزاري‌ست كه از «تصحيح خودكار» Word پشتيبان مي‌گيرد و دوباره بازيابي مي‌كند. زيرا هر بار كه اين نرم‌افزار را نصب مي‌كردم روي يك رايانه، تمام تصحيح‌هاي خودكار را از دست مي‌دادم. اصل كد را از يك سايت خارجي يافتم و اصلاح كردم و با زبان فارسي سازگار نمودم.
ماكروهايي دارم كه دو طرف يك كلمه گيومه مي‌گذارد، يا يك عبارت را در گيومه قرار مي‌دهد. ماكروهايي كه پرانتزها و كروشه‌ها و گيومه‌ها را برعكس مي‌كند، براي صفحاتي كه از اينترنت مي‌گيرم و پس از ورود به Word مي‌بينم پرانتزها پشت و رو مي‌شوند. ماكرويي براي تبديل كاف و ياء عربي و فارسي.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۷۷ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۹۲.۸ كيلوبايت
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:
ماكرويكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
سلام ممنونمچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
سلام تشكرچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
از ماكروها استفاده مي كنمجمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸
سپاسچهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
ممنونمپنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹
ممنونپنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹
ارادتمندم سيدجان! فقط يك مصرف كننده ام! آشناي معصوميه اي من!چهارشنبه ۲۴ دي ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1271با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1258نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN