به نام خدا

ماكروهاي MS Word

سال توليد: ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

از سال‌ها پيش ماكروهايي را نوشتم به حسب نياز. سال‌هاست فقط مصرف‌كننده اين‌ها هستم و ديگر كم‌تر نياز به ماكرو پيدا مي‌كنم.
مهم‌ترين آن‌ها ابزاري‌ست كه از «تصحيح خودكار» Word پشتيبان مي‌گيرد و دوباره بازيابي مي‌كند. زيرا هر بار كه اين نرم‌افزار را نصب مي‌كردم روي يك رايانه، تمام تصحيح‌هاي خودكار را از دست مي‌دادم. اصل كد را از يك سايت خارجي يافتم و اصلاح كردم و با زبان فارسي سازگار نمودم.
ماكروهايي دارم كه دو طرف يك كلمه گيومه مي‌گذارد، يا يك عبارت را در گيومه قرار مي‌دهد. ماكروهايي كه پرانتزها و كروشه‌ها و گيومه‌ها را برعكس مي‌كند، براي صفحاتي كه از اينترنت مي‌گيرم و پس از ورود به Word مي‌بينم پرانتزها پشت و رو مي‌شوند. ماكرويي براي تبديل كاف و ياء عربي و فارسي.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۵۸ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۹۲.۸ كيلوبايت
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:
ماكرويكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ958با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN