به نام خدا

ماكروهاي MS Word

سال توليد: ۱۳۸۵ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

از سال‌ها پيش ماكروهايي را نوشتم به حسب نياز. سال‌هاست فقط مصرف‌كننده اين‌ها هستم و ديگر كم‌تر نياز به ماكرو پيدا مي‌كنم.
مهم‌ترين آن‌ها ابزاري‌ست كه از «تصحيح خودكار» Word پشتيبان مي‌گيرد و دوباره بازيابي مي‌كند. زيرا هر بار كه اين نرم‌افزار را نصب مي‌كردم روي يك رايانه، تمام تصحيح‌هاي خودكار را از دست مي‌دادم. اصل كد را از يك سايت خارجي يافتم و اصلاح كردم و با زبان فارسي سازگار نمودم.
ماكروهايي دارم كه دو طرف يك كلمه گيومه مي‌گذارد، يا يك عبارت را در گيومه قرار مي‌دهد. ماكروهايي كه پرانتزها و كروشه‌ها و گيومه‌ها را برعكس مي‌كند، براي صفحاتي كه از اينترنت مي‌گيرم و پس از ورود به Word مي‌بينم پرانتزها پشت و رو مي‌شوند. ماكرويي براي تبديل كاف و ياء عربي و فارسي.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۳۸۷ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۹۲.۸ كيلوبايت
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:
ماكرويكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
سلام ممنونمچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
سلام تشكرچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
از ماكروها استفاده مي كنمجمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸
سپاسچهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1215با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN