به نام خدا

دسته‌بندي ايميل‌ها بر اساس فرستنده و گيرنده

سال توليد: ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

توضيح نرم‌افزار را در نشاني http://rastan.parsiblog.com/posts/344 نوشته‌ام.
از همان سالي كه در مؤسسه پارسا كارم را آغاز كردم، همواره همه ايميل‌هايم را در قالب فايل‌هاي eml ذخيره مي‌كردم و نگه مي‌داشتم. يعني قريب به بيست سال ايميل در اختيار داشتم.
گاهي كه تلاش مي‌كردم ايميل خاصي را پيدا كنم كار سخت مي‌شد. زيرا فايل‌ها مشخصاتي از فرستنده و گيرنده در نام خود نداشتند. ولي پس از اجراي اين نرم‌افزار، تمام فايل‌ها در پوشه‌هايي دسته‌بندي مي‌شوند كه بر اساس فرستنده و گيرنده چيده شده‌اند. هر ايميل يك‌بار در پوشه فرستنده و يك‌بار در پوشه گيرنده قرار مي‌گيرد.
سرعت اجراي آن خيلي بالاست زيرا با زبان Go كه يك زبان جديد و توسعه داده شده توسط شركت گوگل است طراحي گشته است. سورس كامل را مي‌توانيد دانلود كنيد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۱ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۳۸۲ كيلوبايت
هر روز به اميد ديدن پندي يادداشت‌ها را مي‌خوانم. لطفاً اندرزهايتان را بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ958با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN