به نام خدا

تبديل تزاروس به فرمت PDM

سال توليد: ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

سامانه مديريت اطلاعات پويا قابليت‌هاي خوبي براي مديريت تزاروس و درختواره داشت. از طرف ديگر دوستان فهرست كتاب‌هايي را مي‌دادند به تايپيست و وارد رايانه مي‌شد. اما اين افراد قبول نمي‌كردند اطلاعات را مستقيم در سامانه PDM وارد نمايند. هر بار فايل‌ها را مي‌فرستادند و مي‌خواستند تا در سامانه قرار دهم.
من از كار تكراري خوشم نمي‌آيد و هميشه براي انجام آن‌ها سراغ برنامه‌نويسي مي‌روم. اين برنامه را از همين رو نوشتم و پس از آن، ديگر هر وقت تزاروس مي‌دادند، با اين ابزار آن را تبديل مي‌كردم به كدهاي SQL Script و كدها را در ديتابيس وارد مي‌ساختم.
تنظيمات كد شروع و كد پدر و كد رده براي اين است كه جايگاه اين درختواره را در ساير درختواره‌هاي سامانه مشخص سازد.
اين ابزار را با VB.Net نوشته‌ام.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۵۶۸ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۴۸۹ كيلوبايت
نوشتن وقت‌گير است، اما نظر شما ياري‌گر، لطف كنيد وقت بگذاريد با نظرتان ياري‌ام كنيد:
سلام ممنونمچهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1354با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1332نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز فروشگاهدسترسی به غرفه محصولات فرهنگی
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN