به نام خدا

انتخاب نام فرزند بر اساس ابجد

سال توليد: ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

نرم‌افزار استخراج اطلاعات از صفحات وب را ابتدا براي همين پروژه ساخته بودم. مطلب از اين قرار كه در حال مطالعه، به روشي در طالع‌بيني رسيدم كه رمّال‌ها استفاده مي‌كنند براي تعيين وضعيت يك شخص. دليل هم اين بود كه مادرم به خاطر اين‌كه من زن نمي‌گرفتم نگران شده، پولي داده و رمّالي طالع مرا گفته بود. خبردار كه شدم حسّاس گرديدم و رفتم به مطالعه در اين باره. اما اين‌كه از كجا فهميدم مادرم اين كار را كرده، بالشم خيلي فشرده شده بود، بايستي پنبه‌هايش، ببخشيد، الياف مصنوعي‌اش باز مي‌شد. بالش را كه باز كردم، لاي پنبه‌ها دو تا دعا با خط جنّي يافتم كه با آب زعفران نوشته شده بود. آن‌ها را دور انداختم و ماجرا را از مادرم پرسيدم و توطئه مزبور كشف شد!
در دو كتاب روشي يافتم براي تعيين طالع از روي نام فرد و نام مادرش به ابجد. خنده‌ام گرفت از اين‌كه چطور تمام سرنوشت يك انسان را به عددي كه از اسم او ساخته مي‌شود منسوب مي‌سازند! با خود گفتم، خب اگر اسم را از روي طالع انتخاب كنيم چه؟! تصميم گرفتم اين نرم‌افزار را بنويسم تا حال فالگيرها و رمّال‌ها را گرفته باشم!
ابتدا روي اينترنت گشتم و هر چه بانك اسامي نوزاد يافتم با Extractor استخراج كردم، ابزاري كه خودم ساخته بودم. بعد هم اين نرم‌افزار را طراحي كردم و گذاشتم روي اينترنت.
چند سال بعد ديدم خيلي استقبال شده، خيلي‌ها هم اصرار داشتند روي اندرويد كار كند، اين شد كه وقتي گذاشتم و برنامه‌نويسي اندرويد را ياد گرفتم و يك نسخه اندرويدي هم ساختم، با همين الگوريتم. توضيحات بيشتر را در نشاني http://rastan.parsiblog.com/posts/272 ببينيد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۷۹ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۲.۹۱ مگابايت
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:
ابجدجمعه ۲۸ دي ۱۳۹۷
لازمجمعه ۲۸ دي ۱۳۹۷
ابجددوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷
سلام بازخوردهاي نرم افزار را در سايت ديدم و توجهم جلب شدشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
نيازمند تغيير نام هستمشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
انتخاب اسم ابجديشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸
انتخاب اسم بچهچهارشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۸
تا نظر نذاريم دانلود نميكنه جالبهپنجشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۸
جالبدوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸
ههدوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸
عاليپنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸
عاليپنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸
انتخاب نامجمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ932با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN