به نام خدا

استخراج‌كننده اطلاعات از صفحات وب

سال توليد: ۱۳۹۲ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

اين ابزار را براي خودم ساختم. خيلي كارم را راه انداخت. تا پيش از آن، براي استخراج هر نوع مطلبي، ابزار جداگانه‌اي آماده مي‌كردم. ولي يك‌بار تصميم گرفتم براي هميشه خيال خودم را راحت كنم.
دقت كرديد وقتي حجم زيادي صفحات از يك ساخت را ذخيره مي‌كنيد، در قالب HTML، تمام صفحه پر مي‌شود از عناصري تكراري و به درد نخور. حالا با اين ابزار، ابتدا و انتهاي متن مورد نظر را با علائمي مشخص مي‌كنيد، با تگ‌هايي كه معمولاً در صفحات وب تكرار مي‌شوند، سپس ابزار را راه مي‌اندازيد. تمام متن‌ها را جدا كرده و در يك يا چند فايل تحويل شما مي‌دهد، به صورت تكست خالص!
اين نرم‌افزار نيز با VB۶ نوشته شده است. توضيحات بيشتر را در نشاني http://rastan.parsiblog.com/posts/270 مي‌يابيد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۵۸ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۱۵۵ كيلوبايت
از خواندن يادداشت‌هاي شما بسيار استفاده مي‌كنم. از نوشتن نظرتان دريغ نفرماييد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ958با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN