به نام خدا

ابزار تست قالب‌هاي سامانه وبرايت

سال توليد: ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

وقتي وبرايت را تمام كردم، سامانه‌اي كه توضيح مختصري از آن در اين‌جا هست: http://rastan.parsiblog.com/posts/30 و شرح فني آن در اين‌جا: http://movashah.ir/fa/index.php?w=work&x=292 اين ابزار را براي تست قالب ساختم.
اين نرم‌افزار كلاً با آژاكس كار مي‌كرد و قالب‌هاي آن پيچيده بود. زيرا چندين صفحه فقط در يك صفحه قرار مي‌گرفت. تست آن اصلاً ممكن نبود مگر با چنين ابزاري.
قالب را با اسم default.htx ساخته و در كنار نرم‌افزار MakeIndex.exe قرار مي‌دهيد. اين ابزار كه با VB۶ نوشته شده، تمام تگ‌هاي قالب را تبديل كرده و فايل index.htm را مي‌سازد. عمليات‌هاي آژاكسي هم با يك منوي ساده در بالاي سمت چپ صفحه قابل شبيه‌سازي‌ست.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۳۶۴ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۲۶۴ كيلوبايت
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها776طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها68براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها23همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1216با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها9تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1124نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN