به نام خدا

جستجو در گزارش Logهاي سرور وب

سال توليد: ۱۳۷۹ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۲

وب‌سرور IIS به صورت خودكار فايل‌هايي به عنوان Log مي‌سازد و تمامي دسترسي‌ها را ثبت مي‌كند. در مؤسسه پارسا براي اينترنت داخلي از MS Proxy استفاده مي‌كرديم كه آن هم Log مي‌ساخت.
من اين نرم‌افزار را نوشتم تا بتوان تمامي لاگ‌ها را ديد و در آن‌ها جستجو كرد. زيرا حجم زياد اين فايل‌ها و تعداد فراوان‌شان دسترسي به يك ركورد خاص را دشوار مي‌ساخت.
نرم‌افزار MSPLOGS.EXE را براي MS Proxy نوشتم كه تست هم كرديم و كار مي‌كرد. بعد شروع كردم به نوشتن Reporter.exe با تغيير دادن همان پروژه اول،‌ ولي نيمه‌كاره ماند و تمام نشد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۶ بار

سورس برنامه وب‌سرور

حجم فايل: ۱۵۲ كيلوبايت

سورس برنامه پراكسي

حجم فايل: ۱.۰۱ مگابايت
مطالعه نظرات خوانندگان برايم كمك بزرگي‌ست. اين كمك را دريغ نفرموده، بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ970با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN