به نام خدا

متن‌ياب - استخراج اطلاعات از بانك جزوات

سال توليد: ۱۳۸۶ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

شايد براي شما هم پيش آمده، دسترسي به يك بانك اطلاعات داريد، جستجو مي‌كنيد و متن را در صفحات وب در قالب HTML دريافت مي‌نماييد. طبيعتاً ذخيره مي‌كنيد و بعد كه مي‌خواهيد استفاده كنيد، حجم زيادي مطالب بي‌ربط و تبليغات دورتادور مطلب را گرفته است.
من از بانك اطلاعات فرهنگستان علوم اسلامي خيلي استفاده مي‌كردم، وقتي كه آن‌جا بودم، بعد از اين‌كه تمامي حدود هفت هزار جزوه مباحث استاد حسيني (ره) درون اين بانك قرار گرفت. صفحات HTML را كه ذخيره مي‌كردم، اين نرم‌افزار را كنار آن‌ها كپي كرده و يك‌بار اجرا مي‌كردم. فوري تمام صفحات HTML را باز كرده، تگ‌هاي ابتدا و انتهاي متن را پيدا نموده و متن جزوه را استخراج كرده و در فايلي با فرمت TXT ذخيره مي‌كرد. بعد هم فايل‌هاي HTML تبديل شده را به پوشه‌اي با همين نام منتقل مي‌ساخت.
سورس اين برنامه به زبان VB۶ است. مي‌توانيد تگ ابتدا و انتها را متناسب با منابع خود تغيير داده و متن‌هاي مورد نظر خود را استخراج نماييد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۵۸ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۷۷.۳ كيلوبايت
متشکّر مي‌شوم اگر بزرگواري فرموده و ديدگاه خود را ذيلاً برايم بنگاريد:
حذف تگيكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ958با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN