به نام خدا

فروشگاه آماده استفاده CMS

سال توليد: ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد فايل‌هاي ضميمه: ۱

نرم‌افزاري كه براي سايت عماد نوشتم خيلي موفق بود. كاربري آساني داشت و به راحتي نصب و راه‌اندازي مي‌شد. به دليل مبتني بودن بر قالب، به سادگي هم مي‌شد ظاهر آن را تغيير داد. روي همان سايت عماد، به درخواست كارفرما، چند بار تمام تم سايت را تغيير دادم.
بعدتر، يكي از دوستان فروشگاهي مشابه عماد خواست. اين‌بار نشستم و با اعمال تغييراتي در اين سايت، آن را به صورت CMS درآوردم. ديگر وابسته به مختصات عماد نبود و با هر عنواني مي‌شد استفاده كرد. چندين نسخه براي مشتريان مختلف نصب كردم و استفاده شد. اين نسخه همان نسخه عمومي شده است.
اگر چه باز هم سورس سايت تحت سكوي ASP كلاسيك است، ولي ديتابيس از اكسس به SQL Server ارتقا يافته است.
توضيحات بيشتر را در معرفي نرم‌افزار فروشگاه كتاب عماد بخوانيد.
فايل‌هاي ضميمه را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي زير دريافت نماييد.
دانلود: ۶۲ بار

سورس كامل

حجم فايل: ۲.۳۴ مگابايت
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:
تمرينيكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها721طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها65براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها22همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ958با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها1چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها7تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ862نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN