به نام خدا

چند اصل كلان درباره ايده‌بان

نوع نوشته: طرح سازمان
براي: اداره كل روابط عمومي و امور رسانه‌اي آستان قدس رضوي
تاريخ نگارش: ارديبهشت ۱۳۹۵ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۲
پنجاه عنوان كه به صورتي فوق‌العاده خلاصه و چكيده در دو صفحه تمام آن‌چه درباره پروژه ايده‌بان گفتني‌ست مي‌گويد. از جايي شروع مي‌شود كه «مي‌خواهيم سازمان ما بدون عيب و نقص باشد» تا جايي‌كه با «بالابردن راندمان كاري و افزايش بهره‌وري و ارائه نوآوري» پايان مي‌يابد.
هدف واضح و روشن است؛ مردم پيشنهاد بدهند و ما اگر مي‌توانيم خودمان عمل كنيم و اگر نمي‌توانيم به دنبال افراد خيّر بگرديم تا هزينه كنند و آن كار را به انجام برسانند. اين‌كه همان پيشنهادات و انتقادات سابق است، ولي اين‌بار تحت عنوان «بورس ايده» طرح شده است. كارفرما سايتي راه انداخته بود و براي دو ماه كلّي ايده جمع كرده، حدود ۶۰۰ عدد. اكنون مي‌خواست مكانيزمي طراحي نمايد كه اين ايده‌ها را به كار بياندازد و به نتيجه برساند. گروهي كارشناس در حال بررسي موضوع، يكي از آن كارشناسان از باب آشنايي كه با من داشت، نظر خواست. بنده هم اين مطلب را نوشتم كه بيشتر تلاش مي‌كند فهم‌ها را به اشتراك برساند و خواسته‌ها را يكسان نمايد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۲۶ بار
تعريف و تمجيد ياري نمي‌‌رساند. نقد كنيد و اشتباهاتم را در جعبه زير برايم بنويسيد:
عنوان جذابجمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1276با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1267نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN