به نام خدا

سامانه گردآوري و رصد اخبار فرهنگي

نوع نوشته: طرح نرم‌افزار
براي: اداره كل رصد و تعاملات راهبردي دفتر تبليغات
تاريخ نگارش: تير ۱۳۹۴ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۳
متن مختصري‌ست كه سرفصل‌هاي زيادي را به صورتي خلاصه در خود جاي داده: ضرورت و نياز به نرم‌افزار، اصول مورد توافق، شيوه‌هاي دستيابي، موانع خريد نرم‌افزار، مشكلات توليد، روش‌هاي توليد نرم‌افزار، ويژگي‌هاي كار شركتي، ويژگي‌هاي كار با نيروي انساني و توسعه خبرخوان به سامانه مديريت گردش كار.
دوستِ يكي از دوستان، از دفترشان تماس گرفتند و سؤالي طرح كردند. به نظرم شايد نظرشان اين بود كه خودم در قالب يك پروژه نرم‌افزاري براي ايشان طراحي كنم، يا شايد طرحي مفصل بنويسم براي يك نرم‌افزار. اما خواسته‌شان ساده‌تر از آن به نظر مي‌رسيد كه نياز به طرح مفصلي داشته باشد و خودم هم كه البته فرصت كدنويسي نداشتم. تنها براي اين‌كه فضاي كار روشن باشد، سرفصل‌هايي را تنظيم كرده، مطالب مهمه را در هر فصل گنجاندم. مي‌دانم به احتمال زياد اين مطلب به كارشان نيامده و به نحو ديگري نيازشان برطرف شده، اما آن‌چه در اين نوشته آمده، مهم‌ترين چالش‌هاي توليد نرم‌افزار در مؤسّسات است به نظرم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۹۲۷ بار
نظر شما براي من ارزشمند است. هر چه در نظرتان است ذيلاً بنگاريد:
خوبدوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
بسم اللهسه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
رصددوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
بسم اللهيكشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۹
ياربيكشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۹
ياربدوشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۹
دريافت ايدهپنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹
طراحي سامانه رصددوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1267با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1258نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN