به نام خدا

تحليل تعاملي نيازها در پروژه سامانه پيامك پويا

نوع نوشته: تحليل و آناليز
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: مرداد ۱۳۸۸ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۱
متن پيوست بارها بين طرفين دست به دست شد. هر بار قطعاتي توضيحي به آن اضافه شده است. تفاوت در رنگ نوشته‌ها مي‌تواند تفاوت در نويسنده را نشان دهد.
يك ماه تعطيلي درس‌ها نزديك بود و مي‌توانستم در آن فرصت كاري را انجام دهم. اين دوست نيز سفارش كاري بزرگ در چنته داشت؛ يك نرم‌افزار اينترنتي براي مديريت فرآيند پرسشگري اينترنتي و پاسخ‌دهي آني، دقيقاً براي پاسخ به استفتائات شرعي.
من هفت اصل اوليه و كاربردي براي آن در نظر گرفتم و بر پايه مذاكرات، آن را در قالب شش وِب‌سرويس طراحي كردم. ساختار بانك اطلاعات هر كدام از سرويس‌ها را هم نوشتم و بانك‌ها را در SQL Server ساختم. ناگهان حادثه‌اي روي داد و مرا از ادامه پروژه باز داشت. كار را تحويل دادند به يك مهندس ديگر. همين چند ماه پيش خبر دادند كه پس از قريب سه سال، كدنويسي تمام متدهاي وِب‌سرويس‌ها به پايان رسيده است و در مرحله طراحي نرم‌افزار نهايي هستند، ابزاري كه سرويس‌ها را فراخواني كرده و UI را مديريت مي‌كند.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۱۱ بار
نظرتان را شخصاً مي‌خوانم. پس آن‌چه مي‌پنداريد ذيلاً بنگاريد لطفاً، به قصد اصلاح اشتباهاتم:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1267با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1258نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN