به نام خدا

ترسيم مسير دستيابي به الگوي جامع برنامه‌ريزي فرهنگي

نوع نوشته: طرح پژوهش
براي: جامعة المصطفي(ص) العالمية
تاريخ نگارش: بهمن ۱۳۸۹ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۹
مندرجات اين نوشته: ضرورت و نياز، موضوع، پيشينه و سابقه، انتظارات و اهداف، داده‌هاي مورد نياز، موضوعات كارشناسي، تشكيل كارگروه اصلي، تشكيل كميته‌هاي كارشناسي، برنامه كارگروه و كميته‌ها، تخمين هزينه‌ها و محصولات نهايي.
تجربه جالبي بود اين هم. نهاد برنامه‌ريزي و كارشناسي «جامعه» جاي ديگري بود، امّا فردي كه تا آن روز نمي‌شناختم و اين پروژه اسباب آشنايي ما را فراهم كرد، قصد طراحي يك الگوي برنامه‌ريزي فرهنگي در معاونت مربوط به خود داشت. دو كارشناس ديگر دعوت كرده بود و نام بنده در ليست مدعوّين نبود. امّا گويا يكي از بزرگواران مدعوّ گمان خير به حقير داشت و به نظرش رسيده بود از من هم كاري مي‌آيد.
چند جلسه اول فقط طرح نياز بود و دوستان اصرار كه از روش‌ها و الگوهاي مرسوم غربي استفاده نشود در اين مطالعات. براي آن‌كه بحث به دور تكرار نرسد و پيش رود، نشستم و اين مختصر را نگاشتم. البته جلسات ديگري گرفته شد و متن اصلاح گرديد. به جايي رسيد كه صلاح ديدند به عنوان محصول فعاليت گروه تحويل مديران شود. مسئول مربوطه به مؤسسه ديگري هجرت كرد و اين كار هم گويا متوقف شده باشد. بنده از ادامه آن بي‌اطلاع هستم.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۰۹۱ بار
انسان رشد مي‌كند و رشد نياز به رفع اشتباهات دارد. لطفاً اشتباهاتم را ذيلاً بيان فرماييد:
خوبدوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
اللهم صل علي محمد و آل محمدچهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
خود موضوع و جامعيتششنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷
اللهم صل علي محمد و آل محمدشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷
سلام و درودجمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1267با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1258نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN