به نام خدا

بررسي پيشنهادات امكانات سامانه مديريت اطلاعات پويا

نوع نوشته: نقد و بررسي
براي: مركز مطالعات راهبردي نصر
تاريخ نگارش: فروردين ۱۳۹۰ هجري شمسي
تعداد صفحات: ۱۳
توليد تعاملي طرح يك نرم‌افزار اينترنتي است كه بانك‌هاي اطلاعاتي متعدّدي را مديريت مي‌نمايد.
متن مذكور بارها ميان طرفين مطالعات دست گشته و هر بار چيزي به آن اضافه شده است. رنگ‌هاي درون متن اين تعاملات را نشان مي‌دهد.
شايد جالب باشد براي هر كسي كه بخواهد وارد طراحي و توليد يك نرم‌افزار شود، نحوه پردازش ايده تا رسيدن به طرحي قابل اجرا را از نزديك ببيند. مكالماتي كه در مرحله اول از چهارمرحله RUP بين كارفرما كه اطلاعات فني اندكي دارد، امّا نيازها را از نزديك حسّ مي‌كند با مجري كه از نيازها دور امّا به دانش فني نزديك است، ردّ و بدل مي‌شود.
البته بعدها اين طرح به ثمر نشست و سامانه مديريت اطلاعات پويا نام گرفت. «پويا» متناظر با «دايناميك» كه مفهوم متغيّر بودن را در خود داشته باشد.
اين نوشته را مي‌توانيد به صورت رايگان از لينك‌هاي روبه‌رو دريافت نماييد.
دانلود: ۱۱۹۷ بار
آن‌چه من نوشته‌ام پايان نيست، آغاز است. براي ادامه راه، نقطه‌نظر خود را ذيلاً بنويسيد:

صفحه اصليبازگشت به صفحه نخست سايت نوشته‌ها888طرح‌ها، برنامه‌ها و نوشته‌ها مكان‌ها70براي چه جاهايي نوشتم زمان‌ها28همه سال‌هايي كه نوشتم جستجودستيابي به نوشته‌ها از طريق جستجو وبلاگ1267با استفاده از سامانه پارسي‌بلاگ نماها2چند فيلم كوتاه از فعاليت‌ها آواها10تعدادي فايل صوتي براي شنيدن سايت‌ها23معرفي سايت‌هاي طراحي شده نرم‌افزارها36سورس نرم‌افزارهاي خودم معرفي6معرفي طراح سايت و آثار و سوابق كاري او فونت‌هاي فارسي60تعدادي قلم فارسي كه معمولاً در نوشته‌هايم استفاده شده است بايگاني وبلاگ1258نسخه محلّي از نوشته‌هاي وبلاگ خاندان موشّحبا استفاده از سامانه شجره‌ساز خاندان حضرت زادبا استفاده از سامانه شجره‌ساز
با اسكن باركد صفحه را باز كنيد
تماس پيامك ايميل ذخيره
®Movashah ©2018 - I.R.IRAN